Author: g***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還未使用,但希望可緩釋網球肘的疼痛🫶🫶🫶
顏色: 彩色
尺寸: 1pcs
Price: HK$42.77
Original Price: HK$47.00
| Material | Latex |
| Color | Multicolor |
| Target Use Body Part | Knees |
| Type | Patches |
| 長度 | 6 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb2411171424911616 |
Author: g***o
Date:
Review: 還未使用,但希望可緩釋網球肘的疼痛🫶🫶🫶
顏色: 彩色
尺寸: 1pcs
Author: a***2
Date:
Review: 非常好非常好非常好非常好非常好非常好非常好
顏色: 彩色
尺寸: 1pcs
Author: v***9
Date:
Review: 傳對膝蓋損傷痠痛塗抹上後,微熱感可以緩和及治療,讓它慢慢舒緩它疼痛的感覺,本人同意推薦它,在治療上很不錯的喲
顏色: 彩色
尺寸: 1pcs
Author: j***5
Date:
Review: 價格便宜到貨快速不知效果如何買來用看看
顏色: 彩色
尺寸: 1pcs
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.